Rychlá pomoc proti H5N8

ANOSAN eco: ptačí chřipce H5N8

Pravidelným ošetřením  ANOSAN eco® mlžení prostoru zničíme 99,999% bakterií, virů a jiných mikroorganizmů jako jsou spóry plísní. 

Co dělat při H5N8 ptačí chřipce?

Tím, že zamlžíme stáje s ANOSAN Eco® (dezinfekce, která může probíhat během přítomnosti zvířat) zničíme téměř všechny viry. Bez použití toxických látek.

hilfe-bei-h5n1

Pomoc při H5N8

ANOSAN eco® je netoxický a je zvláště vhodný pro ekologické zemědělství. Tímto je zajištěna lepší odolnost zvířat.

anosan-eco-bei-vogelgrippe

Pomoc při H7N9,H5N1,H5N8,H7N2

Rychlá pomoc proti drůbežím škůdcům včetně ptačí chřipky. Nezanechává žádné zbytky  a je vhodný i pro dezinfekci krmiv a pitné vody.

Drůbež je s ANOSAN eco® chráněna proti ptačí chřipce H5N8 | prospěšné pro člověka, zvířata i životní prostředí.

 

ANOSAN Eco® je připraven k okamžitému použití, může se i zředit destilovanou vodou (například, 1 díl ANOSAN Eco® plus, 6 dílů vody). Atomizace se provádí prostřednictvím přenosného rozprašovače, levné (vzdálenost: 5 až 10 m) nebo může být použit kompresor stojící mimo objekt a jednotky se speciálními tryskami (vzdálenost: do 100 metrů).

Vzhledem k tomu,že ANOSAN Eco® není škodlivý, může se aplikace provádět bez ochrany dýchacích cest. Vyčištěné místnosti mohou být samozřejmě použity bez přerušení pracovní a jiné činnosti!

Leider habe ich erst von ANOSAN eco erfahren als es fast zu spät war. Produkt und Schulung war TOP. Kann ich weiterempfehlen.

Anton Wiederheuff

Geflügelzüchter

Hätte ich das Produkt schon vor Jahren eingesetzt, hätte ich viel Geld gespart! Service und Schulung (Zertifiziert) sind erstklassig.

Ferdinat Meyer

Geflügelzuchtbetrieb

Translate »