Ke stažení

ecabiotec®  Materiály ke stažení

Hygieneplan

Hygienický plán

S výrobkem ANOSAN TW® je pitná voda okamžitě přirozeně čistá. MIKROBIOLOGICKÁ SANACE pomocí ANOSAN TW® certifikovaným odborníkem odstraní biofilm z každého potrubí pro pitnou vodu.– Stagnaci je nutno vyloučit!


 

Logo

Corporate Design

Logo společnosti ecabiotec ve formátu PDF včetně potřebných úrovní pro vektorové zpracování. Jedna verze pro bílý podklad / jedna verze pro tmavý podklad.

Tento soubor je určen pro agentury a jako registrovaná ochranná známka se smí používat pouze se souhlasem společnosti ecabiotec.


 

Garantieerklärung

Záruka

 

ecabiotec® zaručuje, že po dokončení sanačního opatření a při dodržení sanačního a proplachovacího plánu budou dodrženy mezní hodnoty pro legionellu vyžadované v nařízení o pitné vodě a veškeré další relevantní kontrolní parametry v systému vedení pitné vody.

 

ANOSAN TW

Informační list ANOSAN TW ve formátu A4

 

Informační list společnosti ecabiotec pro obchodníky a partnery k ANOSANu TW: řešení injektáží do systémů pitné vody pro jejich okamžitou dezinfekci a odstranění legionelly.

ANOSAN TW® PŮSOBÍ: RYCHLE, BEZPEČNĚ, SNADNO, PRAKTICKY A TRVALE


 

Brožura ANOSAN® Royal Green

Zdravý trávník pro Vaše golfové hřiště, fotbalové hřiště nebo sportoviště s porostem trávy
Postup byl vyvinutý speciálně k zavlažování travnatých ploch a je schválený dle normy DIN EN 901 (shoduje se s TVO). Velmi vhodné také pro všechny ostatní silně namáhané travnaté plochy na sportovištích, např. hřiště na tenis nebo badminton.

 

ANOSAN TW 6-Seiter

Informační brožura ANOSAN TW®, 6 stran

Zdravá pitná voda bez bakterií 
ANOSAN TW® je účinný a lepší než veškeré obvyklé postupy pro dezinfekci pitné vody. ANOSAN TW® okamžitě odstraňuje choroboplodné zárodky, viry, plísně, patogenní mikroorganismy a také všechny oxidující zbytky hormonů a léčiv.

 

ecabiotec Banner

Reklamní banner pro internetovou reklamu na WWW

  • jako: Wide Skyscraper     160x600
  • jako: Rectangle     180x150
  • jako: Medium Rectangle     300x250
Translate »