O NÁS

ecabiotec® | Zlepšete s námi svět!

ecabiotec®  AG

VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER PRO

DEZINFEKCI PITNÉ VODY A DEZINFEKČNÍ SYSTÉMY

Společnost ecabiotec® AG nabízí pod názvem ANOSAN® různé výrobky, postupy a služby v oblasti úpravy vody a dezinfekčních systémů. 

Nová výrobní zařízení a výkonné bioreaktory byly úspěšně vyvíjeny již celá desetiletí, aby se s velmi malým množstvím soli a deonizovanou vodou mohly vyrábět výrobky ANOSAN® s doposud nedosažitelnými vlastnostmi. Pouze ANOSAN® vyrobený našimi zařízeními má minimální trvanlivost 24 měsíců, aniž by musel být po výrobě znovu upravován – to zaručujeme.

Čistota výrobku ANOSAN®, jakož i výrobní proces jsou jedinečné a validuje a kontroluje je ústav FRESENIUS. Kapacita výrobního zařízení ANOSAN® na novém pracovišti v Mörfeldenu u Frankfurtu nad Mohanem je 8,7 milionů litrů ročně.

S novými, inovačními a výkonnými systémy a účinnými látkami tak nabízíme nové možnosti maximální možné hygieny. Určujeme nová měřítka v úpravě pitné, chladicí a procesní vody, dezinfekci předmětů a povrchů a také při ničení bakterií v potravinách. Na prvním místě jsou pro nás bezpečnost a snášenlivost pro spotřebitele a životní prostředí.

Naše výrobky ANOSAN® působí čistě, rychle, jsou netoxické při používání (při)

  • dezinfekci pitné vody, procesní vody, bazénové vody, chladicí vody
  • dezinfekci v potravinářských provozech 
  • dezinfekci ve výrobě a stáčení nápojů
  • dezinfekci v chovu zvířat
  • antiseptických lékařských výrobků např. pro ošetření ran
  • kosmetických výrobků např. gel proti akné

Naši partneři po celém světě a také certifikovaní instalatéři s výrobky ANOSAN® a s (licencovanými) zařízeními ecabiotec® přispívají ke globálnímu zlepšování kvality vody. Jako dlouholetý specialista v oboru hygieny a úpravy vody poskytneme celou naši odbornou kompetenci a budeme se o Vás pečlivě starat.

V případě dotazů je Vám kdykoli k dispozici náš zkušený tým. Rádi s Vámi vypracujeme individuální koncept pro použití našich výrobků a technologií ve Vašem podniku!

Translate »