ECABIOPOL™

Čistá, křišťálově čistá voda

Schwimmbad-Pool
Čištění vody od matky přírody

BEZPEČNÉ A ČISTÉ ŘEŠENÍ !

Používání bezpečnějších, čistě přírodních materálů slouží jako základ pro technologický rozvoj  čistícího systému ecabiopool. Cílem bylo  vyvinout systém pro bezpečnou úpravu vody, ale bez zdravotních rizik stávajících systémů, především chlorování vody. Čistá, křišťálově čistá voda bez zátěží pro člověka, přírodu a techniku, samozřejmě, při možné minimalizaci stávajících nákladů .

Systém ecabiopool vytváří kladně nabité ionty stříbra (Ag+) a mědi  (Cu2+). Tím ničí záporně nabité organické povrchy, jako jsou řasy, bakterie, houby a viry. Přirozenou vazbou k vyšší schopnosti filtrace je dispozice stávajícího filtračního systému. Výsledkem je přírodní zpracování vody bez dezinfekčních přípravků jako např. chlor, vločkování.

Systém ecabiopool udržuje vaší vodu bez řas a bakterií. Testováno bylo bezpočet druhů známých jako např. Escherichia coli, Bacillus typhosus, Legionella pneumophila, Proteus valgaris, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella enterica a Salmonella bongori, Saccharomyces cerevisiae, Sarcina flava, Shigella felxneri, Vibrio cholerae Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis, (…).

Úspěšně byly zničeny viry, jako je například Herpesvirus, Poliovirus a Influenza A & B, humanpathogene Amöben jako Entamoeba histolytica, Amoeba dysenteriae a Kryptosporidien jako Cryptosporidium parvum. Je to tedy široký rozsah, daleko vyšší než  u chloru!

Hodnota pH není ovlivněna – na rozdíl od jiných metod dezinfekce a proto mnohem stabilnější. Je zapotřebí podstatně méně pH stabilizačních činidel. Správná hodnota pH je důležitým předpokladem pro jakýkoliv způsob dezinfekce a pro kvalitu vody!

Ionty ve vodě zůstávají, dokud se nespotřebuje. Nejsou jako u chloru těkavé nebo zničeny sluncem. Vypnutím bazénu, jako např. přestávka v zimním období přináší výsledný vysoký účinek.


Pool-Desinfektion

GENIEßEN SIE TRINKWASSERQUALITÄT IN IHREM POOL

Die Werte für Silber- und Kupferionen liegen weit im Bereich der Trinkwasserverordnung!
Was kann man sich besseres vorstellen als in solch einer Wasserqualität zu baden.

Produkt und Preisinformation

Download PDF
Translate »